آموزش‌های سریالی خانه فتوشاپ (رایگان)

صفر تا صد طراحی لوگو

به طراحی لوگو علاقه‌مندید؟ هیچ ایده‌ای برای شروع ندارید؟ نگران نباشید. در این دوره رایگان که به صورت متنی و تصویری تهیه شده است، با زیر و بم‌های ایده‌پردازی، طرح زدن و طراحی لوگو آشنا خواهید شد.

همه چیز درباره طراحی جلد کتاب

این دوره شامل ۴ آموزش متنی و تصویری است که به صورت اصولی و گام به گام، به مواردی می‌پردازد که برای طراحی جلد کتاب نیاز دارید. فراموش نکنید بیشتر از اجرا، دانش پشت هر طرح است که اهمیت دارد.

چگونه جلد کتاب طراحی کنیم

آموزش سریالی رایگان کپسول اینستاگرام

در این مجموعه آموزشی ویدیویی که به زبان فارسی و به طور اختصاصی توسط سایت خانه فتوشاپ طراحی و تولید شده است، به اصول مورد نیاز برای تولید محتوا در اینستاگرام، چگونگی طراحی پست و استوری و کار با نرم افزارهای فتوشاپ و افترافکت برای اینکار خواهیم پرداخت.

آموزش ساخت کلیپ مذهبی با افترافکت

در این آموزش ویدیویی سریالی که به صورت رایگان از خانه فتوشاپ منتشر شده است، نحوه ساخت چند کلیپ مذهبی را با افترافکت خواهیم دید. اگر آشنایی با نرم افزار افترافکت ندارید، پیشنهاد می‌کنیم دوره‌های افترافکت خانه فتوشاپ را بگذرانید.

آموزش رایگان نرم افزار پروشو

پروشو پرودوسر نام یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه ادیت ویدیو و ساخت ویدیو کلیپ است. این مجموعه آموزشی ویدیویی به زبان فارسی که توسط سایت خانه فتوشاپ تولید و منتشر شده است، به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

آموزش سریالی رایگان موشن گرافیک

در این دوره آموزشی رایگان که در قالب یک مجموعه آموزش ویدیویی سریالی در سایت خانه فتوشاپ منتشر شده است، یک موشن گرافیک حرفه‌ای را از ابتدا تا انتها با هم می‌سازیم. این آموزش، توسط تیم تولید محتوای خانه فتوشاپ، دوبله و تدوین شده است.

لیست افکت‌های افترافکت به طور کامل با توضیحات

در این صفحه به معرفی افکت‌های افترافکت می‌پردازیم. روی هرکدام از موارد لیست افکت‌های افترافکت کلیک کنید می‌توانید توضیحات کامل مربوط به آن افکت را بخوانید.

آخرین دوره‌ها

۴
۳۹۹,۰۰۰ تومان
۲۴
۴۹۹,۰۰۰ تومان

آموزش ادیت روسی

۵.۰۰ ۲ رای
۵۹۹,۰۰۰ تومان
۲۳
۵۹۹,۰۰۰ تومان
۱۵
۵۹۹,۰۰۰ تومان