و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

افکت خطوط متحرک دور سوژه در افترافکت

یکی از افکت های جذابی که می شود با افترافکت درست کرد افکت خطوط متحرک است. در این نوع ویدیوها که احتمال زیاد در کلیپ های موسیقی و تبلیغات ویدیویی دیده اید، در حین حرکت یک سوژه، خطوط مختلفی در کنار او روشن و خاموش می شوند یا تغییر می کنند.

برای ساختن چنین افکتی می بایست چند نسخه از طرح هایی که می خواهید را بکشید و سپس با استفاده از افکت ها و تایم لاین، آنها را متحرک کنید. البته هم طرح های گرافیکی آماده در اینترنت وجود دارد که می توانید برای چنین پروژه هایی استفاده کنید. هم اینکه پلاگین هایی هستند که به صورت رندوم خطوطی را می سازند که می توانید برای ویدیوی خود از آنها استفاده کنید. در این آموزش ویدیویی از خانه فتوشاپ اما ما تمام مراحل را داخل برنامه و با امکانات موجود آن انجام می دهیم. این آموزش برای افراد مبتدی مناسب است و به سادگی می توانند آن را برای پروژه های خود اجرا کنند.

افکت خطوط متحرک دور سوژه در افترافکت

برای انجام این پروژه نیاز به چه چیزی داریم؟

به غیر ویدیوی نمونه ای که روی آن کار می شود، نیاز به چیز دیگری نداریم. اما مدرس دوره برای اینکه بتوانید خطوط جالب تر و تمیزتری بکشید، افکتی را معرفی می کند که طریقه اضافه کردن آن به افترافکت و استفاده از آن را نیز توضیح خواهد داد. برای دانلود فایل های مورد استفاده در این پروژه می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

دانلود ویدیوی نمونه استفاده شده در این پروژه

دانلود فایل پلاگین مورد نیاز برای ساخت افکت خطوط متحرک در افترافکت

این فایل ها را دانلود کنید و از این آموزش رایگان لذت ببرید.

آموزش ویدیویی ساخت افکت خطوط متحرک دور سوژه با افترافکت

 

اگر قصد دارید وارید دنیای سینمای دیجیتال و نرم افزارهای قدرتمندی مانند افترافکت یا پریمیر شوید، پیشنهاد می کنیم دوره های تدوین و سینمای دیجیتال خانه فتوشاپ را نگاهی کنید و از این آموزش های حرفه ای استفاده نمایید.

حتما بخوانید!  5 ابزار برتر برای ادیت سریع ویدئو در پریمیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question