و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

موشن گرافیک | ساخت انیمیشن با افترافکت – قسمت پنجم

در خدمت شما عزیزان هستیم با قسمت آخر از مجموعه آموزش های ویدیویی سریالی موشن گرافیک خانه فتوشاپ. در این مجموعه آموزشی رایگان، یک موشن گرافیک زیبا و جذاب را از ابتدا تا انتها با هم ایجاد کردیم و متحرک سازی های آن را انجام دادیم. در قسمت آخر این مجموعه می خواهیم به مبحث خروجی گرفتن از افترافکت و ایجاد فایل گیف این انیمیشن بپردازیم.

اگر قسمت های قبلی این آموزش ها را ندیده اید، می توانید از دکمه های زیر استفاده کنید.

موشن گرافیک | ساخت انیمیشن با افترافکت – قسمت اول

موشن گرافیک | ساخت انیمیشن با افترافکت – قسمت دوم

موشن گرافیک | ساخت انیمیشن با افتر افکت – قسمت سوم

موشن گرافیک | ساخت انیمیشن با افترافکت – قسمت چهارم

در این قسمت چون به سراغ خروجی گرفتن از انیمیشنی که ساخته‌ایم می رویم، لازم است ابتدا قسمت های قبلی این آموزش را دنبال کنید و سپس به سراغ این ویدیو بیایید. تنظیمات رندر گرفتن از کامپوزیشن افترافکت به زبان ساده در این ویدیو توضیح داده می شود. از این تنظیمات می توانید برای پروژه های دیگر نیز استفاده کنید. در انتها یاد می گیرید که چطور فایل سنگین ویدیویی که از افترافکت خروجی گرفته اید را به یک فایل گیف بهینه شده تبدیل کنید.

اگر قصد دارید برنامه افترافکت را از پایه و اصولی یاد بگیرید، می توانید دوره آموزش افترافکت ویژه بازار کار را بگذرانید. اما برای آن دسته از عزیزانی که فقط به مبحث موشن گرافیک علاقه دارند، دوره موشن گرافیک حرفه ای با افترافکت را پیشنهاد می کنیم. در این دوره به صورت کاملاً عملی و پروژه محور می توانید متحرک سازی را یاد بگیرید و با تمریناتی که در طی دوره داده می شود، به یک موشن گرافیست حرفه ای تبدیل شوید. پس منتظر چه هستید؟ همین حالا شروع کنید!

ویدیو آموزش خروجی گرفتن از افترافکت و ایجاد فایل گیف

حتما بخوانید!  صاف کردن تصاویر در لایت‌روم ؛ نکات و ترفندها
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question