و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

تبدیل عکس به مجسمه طلایی با فتوشاپ

در خدمت شما همراهان عزیز خانه فتوشاپ هستیم با یک ویدیوی آموزشی رایگان دیگر در زمینه فتوشاپ. یکی از تکنیک هایی که اخیراً بسیار محبوب شده است، تکنیک تبدیل عکس به مجسمه طلایی با فتوشاپ است. بسیاری از افراد تصاویر خود یا لوگوی کسب و کارشان را با این روش تبدیل به یک تصویر طلایی می کنند. البته ممکن است نرم افزارهای نه چندان معروف و کوچکی برای موبایل پیدا کنید که چنین کاری را انجام می دهند، اما انجام این تکنیک در فتوشاپ مزیت هایی دارد.

زمانی که با یک اپلیکیشن آماده می خواهید افکتی را در بیاورید، معمولاً امکان دخل و تصرف چندانی روی نتیجه نهایی کار نخواهید داشت. به این معنا که مثلاً نمی توانید بخشی از یک تصویر را تبدیل به مجسمه طلایی کنید و بخش های دیگر را به حالت طبیعی خود باقی بگذارید. در حالی که با فتوشاپ و با استفاده از قابلیت هایی چون ماسک کردن، می تواند افکت را به هرطور که خواستید روی بخش های مختلف تصویر اعمال نمایید.

به علاوه اینکه نرم افزارهای آماده معمولاً برای یک سری تصاویر با شرایط خاص می توانند افکت ها را به خوبی دربیاورند. بسته به نور یا رنگ تصاویر، شاید نهایتاً نتیجه دلخواه حاصل نشود. حال آنکه در فتوشاپ شما به تمامی ابزارهای تغییر نور و رنگ دسترسی دارید. اگر تکنیک را به خوبی یاد بگیرید، می توانید هر طور که می خواهید تصویر را تغییر دهید و افکت خود را اعمال نمایید. آموزش زیر را دنبال کنید و با راهنمایی های مدرس، تک تک مراحل را دنبال نمایید. بعد از یاد گرفتن این تکنیک، می توانید مشابه همین کار را برای تصاویر دلخواه خود نیز انجام دهید.

ویدیوی آموزش تبدیل عکس به مجسمه طلایی با فتوشاپ

برای انجام این پروژه از هر تصویری که بخواهید می توانید استفاده کنید. تصویر استفاده شده در ویدیو را هم می توانید از اینجا دانلود کنید. 

حتما بخوانید!  گرادیانت های جدید و پنل گرادیانت در فتوشاپ 2020
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question