و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

آموزش طراحی پوستر اربعین با فتوشاپ

همه ساله به مناسبت های مختلف، پوسترهای مذهبی طراحی می شوند. طراحی این پوستر ها ممکن است به سفارش یک سازمان یا شرکت باشد که می خواهد فرا رسیدن ماه محرم یا شهادت پیامبر اکرم (ص) را تسلیت بگوید. معمولاً این نوع سفارشات از سمت روابط عمومی برندها و سازمان ها داده می شود. شما هم می توانید از این فرصت استفاده کنید و با طراحی یک پوستر مناسبتی، به کسب درآمد بپردازید. به مناسبت ایام محرم و صفر، آموزش طراحی پوستر اربعین را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم. امیدواریم که مورد استفاده قرار گیرد.

تکنیکی که در این آموزش خواهید دید، کالیگرافی یا سایه زدن حروف است. پوسترهایی با موضوعات مذهبی و نوشته های نستعلیق بسیاری با این تکنیک طراحی می شوند. اگر قصد دارید به طور تخصصی این تکنیک و مهارت را یاد بگیرید، خانه فتوشاپ دوره های کاربردی بسیاری در زمینه طراحی پوستر، تایپوگرافی و بالاخص کالیگرافی دارد که می توانید با کلیک روی نام هرکدام، لیستی از این آموزش ها را ببینید. همچنین در بخش آموزش های رایگان ویدیویی، چندین پروژه به صورت عملی و مرحله به مرحله آموزش داده شده اند، که شما عزیزان می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید.

تکنیک هایی که در این ویدیو می بینید را می توانید برای عبارت یا کلمات دیگری نیز پیاده سازی کنید. اما با توجه به موضوع پوستر، کلمه اربعین کار شده و تصاویر نیز مرتبط با همین موضوع انتخاب شده اند. تمامی فایل های مورد نیاز شما برای طراحی این پوستر، داخل فایل فشرده برای دانلود در اختیارتان قرار می گیرد. برای ساخت این پوستر از براش و چند تصویر png و jpg استفاده شده است. برای دانلود این فایل ها می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود فایل های استفاده شده در این آموزش

آموزش ویدیویی طراحی پوستر اربعین با فتوشاپ

حتما بخوانید!  اصلاح نور و رنگ در لایت روم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question