و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

کلیدهای میانبر پریمیر | آموزش عملی و کاربردی

زمانی که کلیدهای میانبر یا همان شورتکات های یک برنامه را بدانید، فرآیند انجام دادن کارهایتان سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد. استفاده از کلید میانبر به جای انتخاب کردن گزینه های در برنامه، می تواند حرفه ای بودن شما را نشان دهد. خصوصاً در برنامه قدرتمندی چون پریمیر که کار با کلیدمیانبرها بخش زیادی از کارها را انجام می دهد. با این قسمت از اموزش های رایگان ویدیویی خانه فتوشاپ همراه باشید و کلیدهای میانبر پریمیر را بشناسید.

کار با کلیدهای میانبر چه کاربردی دارد؟

زمانی که با نرم افزارهای کمی پیچیده کار می کنید، تعداد دستوراتی که می بایست برای انجام یک فرآیندی استفاده کنید، بالا می رود. مثلاً فرض کنید در نرم افزار پریمیر می خواهید قسمتی از یک ویدیو را برش بزنید، جدا کنید و دو قسمت جدا شده را دوباره به هم بچسبانید. اگر قرار باشد به ازای هر کدام از این دستورات، به سراغ منوهای برنامه رفته یا به دنبال دکمه مربوط به آن دستور در نوار ابزار باشید، کارتان بسیار سخت خواهد شد. چرا که تمرکز اصلی شما روی پیدا کردن نقطه درست برای برش زدن و همینطور تدوین است.

اگر می خواهید کار با نرم افزار پریمیر را اصولی و از پایه یاد بگیرید اینجا کلیک کنید

اما اگر بدانید که هر کدام از این دستورات با چه کلید میانبری انجام می گیرد، دیگر نیازی به دنبال گشتن نیست. کما اینکه اگر بدانید دکمه مربوطه یا گزینه مورد نظرتان در کدام نوار یا منو هم قرار دارد، حرکت با ماوس و کلیک کردن روی آن به مراتب زمان بیشتری می گیرد تا اینکه صرفاً شورتکات آن را استفاده نمایید. به همین خاطر است که افراد حرفه ای در نرم افزارها، خصوصاً نرم افزارهای گرافیک و تدوین، برای کارهای خود از کلیدهای میانبر استفاده می کنند. در این قسمت هم ما تصمیم گرفته ایم که به صورت ویدیویی نحوه کار با پرکاربردترین کلیدهای میانبر پریمیر را آموزش دهیم. با خانه فتوشاپ همراه باشید.

آموزش ویدیویی کلیدهای میانبر پریمیر

حتما بخوانید!  آموزش رایگان موشن گرافیک با افتر افکت (ساخت اینترو)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question