و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

آموزش طراحی پوستر کالیگرافی یا اباصالح

در مناسبت های مختلف مذهبی، طراحی پوسترها و بنرهای موضوعی رونق پیدا می کند. برای طراحی پوستر قائده ثابت و یک نوع تکنیک وجود ندارد. شما می توانید از ترکیب تصاویر برای خلق یک پوستر مذهبی استفاده کنید، یا با استفاده از تایپوگرافی متن، یک کلمه یا عبارت را در پوستر پر رنگ نمایید. یکی از تکنیک هایی که می توان در فتوشاپ پیاده سازی کرد، کالیگرافی یا سایه زدن حروف است. در این آموزش طراحی پوستر کالیگرافی یا اباصالح را با هم می بینیم اما اگر به مبحث طراحی کالیگرافی علاقه مند هستید، می توانید آموزش های کالیگرافی و نقاشی خط خانه فتوشاپ را دنبال کنید.

برای یادگیری آموزش طراحی پوستر کالیگرافی چه باید کرد؟

کالیگرافی یکی از تکنیک های رایج و پر طرفدار در طراحی پوستر و بنر است. خصوصاً در زمینه های مذهبی شاهد هستیم که روز به روز استفاده از شیوه های مختلف سایه زنی بیشتر محبوب می شود. خانه فتوشاپ علاوه بر دوره های جامع آموزش کالیگرافی، در مطالب مختلف بخش آموزش های رایگان، چندین پروژه عملی را در این زمینه برای شما عزیزان تهیه کرده است. در آموزشی که در ادامه خواهید دید، مدرس دوره چگونگی ساخت یک پوستر مذهبی را به شما آموزش می دهد.

قبل از پیاده سازی طرح مورد نظر در فتوشاپ، بهتر است یک طرح ابتدایی روی کاغذ ایجاد کنید تا بدانید از چه المان هایی می خواهید برای ساخت پوستر خود استفاده نمایید. ممکن است ایده شما شامل ترکیب تصویر یا سایه زدن نباشد. برای یادگیری از پایه نرم افزار فتوشاپ، می توانید از آموزش سیر تا پیاز فتوشاپ استفاده کنید.

در این آموزش از تصاویر آماده و تکستچرها برای طراحی طرح پیش رو استفاده شده است. برای دانلود فایل های مورد استفاده در این پروژه اینجا کلیک کنید. همچنین می توانید برای اجرا و تمرین تکنیک های آموزش داده شده در این ویدیو، از تصاویر با کیفیت تکستچر موجود در این لینک نیز استفاده کنید.

حتما بخوانید!  طراحی یک ماندالا در ایلاستریتور | آموزش گام به گام تصویری (قسمت اول)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question