و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

آموزش پوستر کالیگرافی حرفه ای – و ان یکاد

متون سایه زنی شده و به اصطلاح کالیگرافی در ایران کاربردهای متفاوتی دارد. در بسیاری از موارد از کالیگرافی در طراحی پوستر مذهبی و بنرهای اطلاعیه هیئت ها استفاده می شود. همچنین بعضی از پوسترهای تایپوگرافی و مذهبی و حتی کاور های موزیک نیز با همین تکنیک ساخته می شوند. از کالیگرافی برای تزئینات در طراحی تقویم و گاهاً برای طراحی لوگو و پروفایل نیز استفاده می کنند. تیم تولید محتوای خانه فتوشاپ هم در این مطلب برای شما یک آموزش پوستر کالیگرافی حرفه ای تهیه کرده که لینک دانلود آن در اختیار کاربران عزیز خانه فتوشاپ قرار میگیرد.

بنا به رسم وب سایت خانه فتوشاپ هر چند وقت یک بار آموزش یک طرح بسیار حرفه ای و جذاب رو توسط طراح بسیار عزیزمان جناب آقای امیرحسین بلوچی ضبط و بصورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. طرح آموزش پوستر کالیگرافی حرفه ای با موضوع و ان یکاد را در ادامه می بینید.

آموزش پوستر کالیگرافی حرفه ای

در این آموزش پوستر کالیگرافی حرفه ای چه می بینیم؟

در این آموزش نحوه سایه زدن دو پهلو آیه و ان یکاد را به شما آموزش می دهیم. این آموزش به صورت ویدیویی بوده و تمامی فایل های مورد نیاز برای دنبال کردن را برای دانلود قرار داده ایم. در این ویدیو یاد می گیرید که چگونه با قرار دادن تکستچر داخل متون به این طرح برسید و با سایه زنی کار خود را تکمیل نمایید. این آموزش کالیگرافی به صورت اختصاصی از وب سایت خانه فتوشاپ منتشر می شود.

اگر به زمینه سایه زدن دو پهلو حروف علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم آموزش رایگان دیگری با عنوان آموزش کالیگرافی ـ سایه زنی دو پهلو  را نیز دانلود کرده و در صورت نیاز به هرنوع آموزش دیگری، ما را در جریان بگذارید.

برای دانلـــــود آموزش پوستر کالیگرافی حرفه ای اینجـــــا کلیــــک کنیــــد

برای یادگیری کامل و صفر تا طراحی حرفه ای این تکنیک بهتر است به محصولات آموزشی با کلام و اختصاصی ما در این زمینه مراجعه کنید. آموزش جامع کالیگرافی حرفه ایآموزش جامع کالیگرافی ۲ و همچنین پکیج آموزش نقاشی خط پیشرفته می تواند شما را در این زمینه به درآمدزایی برساند.

برای حمایت از ما و تولید آموزشهای بیشتر ، لطفاً آموزش ها را به اشتراک بگذارید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

حتما بخوانید!  کار کردن با‌ artboard ها در ایلاستریتور و فتوشاپ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question