و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

روتوش چروک لباس در فتوشاپ

سلام دوباره به شما همراهان همیشگی خانه فتوشاپ. با یک آموزش کاربردی دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم. این بار به سراغ یکی از رایج ترین مشکلات عکاسی مدلینگ رفته ایم. یعنی چین و چروک هایی که ممکن است در حین عکاسی رو لباس به وجود آمده باشد و نیاز داشته باشید آنها را از بین ببرید. روتوش چروک لباس در فتوشاپ موضوع این قسمت از آموزش های رایگان ویدیویی خانه فتوشاپ است. با ما همراه باشید.

چه زمانی روتوش چروک لباس در فتوشاپ مهم می شود؟

دنیای اصلاح تصاویر و روتوش عکس می تواند بسیار گسترده باشد. از حذف یک نوشته روی دیوار گرفته تا برطرف کردن چین و چروک های صورت. بسیاری از ابزارهای روتوش فتوشاپ در شرایط مختلف می توانند جلوی هزینه های زیادی را بگیرند. فرض کنید بعد از چند روز عکاسی برای یک پروژه، زمانی که قصد استفاده از عکس ها را دارید می بینید که بخش هایی از لباس چروک بوده اند و شما متوجه نشده اید. اگر فتوشاپ نباشد، مجبورید یکبار دیگر تمام مراحل عکاسی را تکرار کنید.

اینجاست که معجزه فتوشاپ می تواند شما را چند مرحله جلو بیندازد و خیال همه را راحت کند. در این ویدیو یک تصویر نمونه از یک مدل خانم را در نظر گرفته ایم و با ابزارهای روتوش فتوشاپ، شروع به برطرف کردن چین و چروک های لباسش می کنیم. برای استفاده از تکنیک هایی که در این آموزش می بینید، می توانید از تصویر دلخواه خود استفاده کنید. همینطور می توانید برای دانلود نسخه با کیفیت تصویر استفاده شده در این آموزش، اینجا کلیک کنید.

ویدیوی آموزش رایگان رفع چروک لباس در فتوشاپ

در این ویدیو تنها یک تکنیک و چند ابزار محدود را استفاده می کنیم که می تواند شروع خوبی برای روتوش در فتوشاپ باشد. اما اگر میخواهید تبدیل به یک متخصص روتوش شوید، پیشنهاد می کنیم این آموزش را ببینید.

حتما بخوانید!  آموزش طراحی کالیگرافی رمضان با فتوشاپ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question