و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

بهترین ترکیب های رنگ سال ۲۰۲۰

اگر به دنبال ترکیب رنگ های سرد و یا گرم هستید تا در طراحی های بعدی خود امتحان کنید، می توانید در مقاله بهترین ترکیب های رنگ سال ، با برخی از مرسوم­ ترین و بهترین ترکیب های رنگی سال ۲۰۲۰، که برای طراحی وب، طراحی گرافیک و تصاویر دیجیتالی گردآوری کرده ایم، آشنا شوید.

با توجه به اهمیت رنگ‌ها در گرافیک وبسایت خانه فتوشاپ برای شما آموزش‌های بیشتری در این خصوص آماده کرده که می توانید از بخش مجله گرافیک سایت خانه فتوشاپ آنها را مطالعه کنید.

ما تعدادی از ترکیب های رنگ کلاسیک را نیز در این مجموعه گنجانده ایم، که امتحان کردنشان خالی از لطف نیست. سایر ترکیب های رنگ که با آنها آشنا می شوید، ابتکارهای فوق العاده ای هستند، که باید از آنها نیز، در طراحی های خود استفاده کنید. هر یک از دو رنگ ترکیب شده، برگرفته از نمونه های الهام بخش هستند. بهتر است بیشتر از این وقت را تلف نکنیم و به سراغ نمونه های الهام بخش برویم.

ترکیب های رنگ

۱.زرد و مشکی

ترکیب رنگ زرد و مشکی

درخشان، تقریباً ترکیب رنگ های، زرد فسفری و سیاه امروزه بسیار مرسوم است. ترکیب این دو رنگ گویا برای جلب توجه فریاد می زند. ترکیب یکی از دو رنگ کلاسیک سیاه و یا سفید با رنگ زرد عصیانگر، تکمیل می شود و به این ترکیب ظاهری حیرت انگیز می بخشد. اعلام هشدار و جلب توجه از ویژگی های این ترکیب است.

ترکیب رنگ زرد و مشکی

۲.آبی و قرمز

بهترین ترکیب های رنگ سال

ترکیبی از رنگ های بسیار زیبا و کلاسیک که باعث می شود رنگ بندی مناسبی در بسیاری از طرح ها و تصاویر گرافیکی، انجام شود. از آنجا که دو رنگ اصلی (رنگ زرد رنگ سوم است)، آبی و قرمز متضاد هستند و می توانند ترکیب دلپذیری در طراحی به وجود آورند. این دو رنگ در قالب رنگ های جامد یا شیب های دلپذیر کاملاً مکمل یکدیگر هستند که مخلوط این دو در وسط، رنگ بنفش را می سازند.

۳.بنفش پر رنگ و صورتی هلویی

ترکیب رنگی بسیار مدرن که با حساسیت و عرفان جذاب می شود. این جفت رنگ بسیار مرسوم، جذاب و مد روز که پانتون (Pantone) آنها را فرا بنفش و صورتی هلویی (همچون گل های شکوفه صورتی) نامیده است، و اکنون بسیار محبوب هستند. ما ترکیب این رنگ ها را در تصاویر، طراحی وب، طراحی گرافیک و طراحی اپلیکیشن مشاهده می کنیم. چیزی که در مورد ترکیب های رنگ بنفش و صورتی با اطمینان می توان گفت، این است که به نظر می رسد این ترکیب خیره کننده و قدرتمند است!

حتما بخوانید!  تغییر سایز گروهی عکس‌ها در فتوشاپ

۴.سیاه و سفید

نمی توان به راحتی محبوب ترین ترکیب های رنگ همه زمان ها یعنی ترکیب سیاه و سفید را نادیده گرفت و به سادگی از آن رد شد. بهترین نمونه از رنگ های کلاسیک در بین همه ترکیبات کلاسیک سراسر جهان که در بین طراحان و هنرمندان بسیار ارزشمند و گرامی است. این ترکیب رنگ در آثار هنری و صنایع دستی، تصاویر دیجیتالی، طراحی گرافیک و وب، طراحی چاپ و غیره، بسیار زیبا و دلپذیر به نظر می رسد. همچنین با روند بصری مینیمالیستی کاملاً مطابقت دارد.

بهترین ترکیب های رنگ سیاه و سفید

۵.خاکستری و سبز با طراوت

از موثرترین بهترین ترکیب های رنگ سال یک جفت کاملاً پر انرژی از رنگ ها که مخصوصاً برای طراحی وب بسیار محبوب بوده است. این ترکیب رنگ ها معمولاً به عنوان فناوری بالا تلقی می شوند. به راحتی با نوآوری ها و فناوری پیشرفته مرتبط است. همچنین برای طراحی برنامه، بسیار متداول است.

ترکیب دو رنگ سبز باطراوت و خاکستری

۶.مرجانی و آبی کله غازی

یکی دیگر از بهترین ترکیب های رنگ سال ترکیبی از رنگ های متضاد که در هر نوع طراحی هنری دیجیتال، بسیار دلپذیر به نظر می رسد. تصویر سازی، گرافیک و ترکیبات وب. هر دو رنگ به خودی خود خیره کننده به نظر می رسند و وقتی ترکیب می شوند، اثرات آنها حتی خیلی بیشتر به چشم می خورد. با توجه به اینکه رنگ مرجانی رنگ سال است، این ترکیب در حال حاضر یک موفقیت عظیم است.

۷.مشکی و نارنجی

شاید بتوان گفت بهترین ترکیب های رنگ سال که مشابه ترکیب رنگ های سیاه و زرد هستند، این دو رنگ جادویی باشند، سیاه و نارنجی نیز ترکیبی فوق العاده خوش بینانه و پرانرژی از رنگ ها است. طراوت بخشیدن به رنگ زرد احساس را به خود جلب می کند. همراه با طرح رنگی سیاه و سفید کلاسیک، طراحان به ترکیبات خوب و هماهنگی خوبی دست می یابند که با نوآوری و خلاقیت تحت تأثیر قرار می گیرند.

رنگ های تاثیرگذار مشکی و نارنجی

۸.آبی و نارنجی

رنگ های آبی و نارنجی درست بر خلاف یکدیگر روی چرخه رنگ ها قرار گرفته اند، در استفاده از طرح ها برای رسیدن به کنتراست کامل، کمک می کند. ترکیب رنگی محبوب، که اعتماد به نفس و خوش بینی را در هر زمانی به مخاطب منتقل می کند و این ویژگی است که، باعث می شود برای طراحی وب سایت و هنر دیجیتال بسیار محبوب شود.

رنگ آبی و نارنجی

اگر از آموزش بهترین ترکیب های رنگ سال راضی بودید و شما نیز ترکیب مورد علاقه ای از رنگ ها در نطر دارید، در بخش نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید. ما دوست داریم این مقاله را هرچه بیشتر کاربردی کنیم. البته وبسایت های زیادی در زمینه رنگ و ترکیب رنگ مناسب و حتی ارائه پالت های رنگ جذاب و تاثیرگذار وجود دارند که وبسایت tailorbrands.com یکی از بهترین ابزارهای ترکیب رنگ را در اختیار شما می گذارد. مطلب راهنمای انتخاب پالت رنگ برای طراحی هم می تواند راهنمای خوبی برای پیدا کردن ترکیب رنگ های جذاب باشد.

حتما بخوانید!  تغییر رنگ مو حرفه‌ای | چگونه رنگ موها را در فتوشاپ عوض کنیم؟
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question