و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

آموزش ایجاد افکت نئونی در تاریکی با فتوشاپ

یکی از تکنیک های جذابی که می شود با نرم افزار فتوشاپ ایجاد کرد افکت نئونی است. شاید این افکت را بر روی متون یا شکل ها دیده باشید. این بار میخواهیم کاری کنیم که بخشی از تصویر در تاریکی بدرخشد و حالت نئونی پیدا کند. آموزش ایجاد افکت نئونی در تاریکی با فتوشاپ برای شما مخاطبین عزیز خانه فتوشاپ به طور اختصاصی تهیه شده و در اختیارتان قرار می گیرد. با ما همراه باشید.

در آموزش ایجاد افکت نئونی در تاریکی با فتوشاپ چه می بینیم؟

در این آموزش ویدیویی رایگان فتوشاپ، یاد میگیرید که چطور بخشی از تصویر را به دلخواه تیره کنید تا بتوانید روی قسمتی آن افکت نئونی را پیاده سازی نمایید. برای آموزش ایجاد افکت نئونی با فتوشاپ نیاز به یک آشنایی اولیه با نرم افزار فتوشاپ دارید. پیشنهاد می کنیم قبل از هرچیز دوره آموزش سیر تا پیاز فتوشاپ را ببینید تا به صورت اصولی و از پایه این نرم افزار را فراگیرید. دنیای فتوشاپ بسیار گسترده و شیرین است. بعد از یادگیری اصول اولیه می توانید هر تکنیک و افکتی که خواستید را بیاموزید.

در تصویر بالا قبل و بعد افکت نئونی ایجاد شده با فتوشاپ را می بینید. برای دانلود فایل های مورد نیاز برای انجام این پروژه، اینجا کلیک کنید.

خانه فتوشاپ به پاس حمایت شما دوستان عزیز، سعی می کند به صورت مرتب آموزش های ویدیویی و تصویری گام به گام به گام رایگان تهیه کند و در اختیار شما قرار دهد. در بخش مجله خانه فتوشاپ هم می توانید مطالب به روز و تخصصی در حوزه های گرافیک و تدوین ببینید و مطالعه کنید. فراموش نکنید صرف یادگیری یک مهارت برای متخصص شدن در آن حوزه کافی نیست. مطالعه، ممارست و تمرین است که از شما یک حرفه ای می سازد. در ادامه ویدیوی رایگان این آموزش را با هم می بینیم.

ویدیوی آموزش ایجاد افکت نئونی در تاریکی با فتوشاپ

حتما بخوانید!  چند ترفند حرفه‌ای برای استفاده از ابزار براش فتوشاپ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question