و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

آموزش ترکیب تصاویر در فتوشاپ

آموزش ترکیب تصاویر یا فتومونتاژ ، فتوکامپوزیت یا دستکاری تصاویر ( Manipulation ) یکی از پرکاربردترین مباحث در فتوشاپ بوده که در زمنیه های مختلف از جمله طراحی کاور موزیک و فتو ادیت و ادیت تصاویر برای اینستاگرام و یا مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد .

در آموزش فتومونتاژ معمولا چند تصویر مختلف را که در فضاهای متفاوت و جدا از هم گرفته شده را با تکنیک ها و ترفندهای جذابی نظیر تنظیم نور و رنگ و تنالیته تصاویر و هماهنگ سازی آنها با هم به یک تصویر واحد تبدیل میکنند طوری که بیننده فکر کند این تصویر در واقع یک عکس است از یک فضای واحد .

حال در این آموزش ما سعی کرده ایم که چند نکته آموزشی از تکنیک فتومونتاژ یا ترکیب تصاویر (Manipulation ) اعم از تنظیمات نور و رنگ و همسان سازی تصاویر را به شما در قالب یک پروژه ۱۷ دقیقه ای بیاموزیم.

ما چندین پروژه آموزشی دیگر را نیز در همین رابطه براتون در وبلاک اختصاصی خانه فتوشاپ قرار دادیم که آنها مانند این آموزش به زبان فارسی نیستند ، هدف ما از این آموزشها بیشتر آشنایی شما با مقوله فتومونتاژ بوده ولی در این آموزش که به زبان فارسی به شما تقدیم میشود سعی کردیم به طور معقولی به مبحث فتومونتاژ بپردازیم .

در صورتی که نیاز به آموختن آموزش ترکیب تصاویر در فتوشاپ را دارید میتوانید به پکیج آموزش فتومونتاژ حرفه ای که در همین راستا براتون تهیه کردیم و در بین محصولات فروشگاه وبسایت خانه فتوشاپ قرار دادیم مراجه کرده و پروژه های حرفه ای این محصول رو بیاموزید .

برای دانلود این آموزش از اینجــــــا اقدام کنید …
حتما بخوانید!  چگونه پریمیر و افترافکت را به هم متصل کنیم؟ استفاده از لینک‌های داینامیک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question