و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

اصلاح تار بودن تصاویر ناشی از لرزش در هنگام عکاسی

همراهان همیشگی خانه فتوشاپ سلام. بار دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم با یک آموزش فوق العاده کاربردی دیگر. در این آموزش رایگان فتوشاپ می خواهیم درباره اصلاح تار بودن تصاویر صحبت کنیم. به خصوص تصاویری که در اثر لرزش دوربین در هنگام عکاسی تار شده اند. با ما همراه باشید.

اصلاح تار بودن تصاویر در فتوشاپ به چه کاری می آید؟

گاهی مواقع در هنگام عکاسی یا فیلمبرداری پیش می آید که دوربین تکان می خورد یا می لرزد. در نتیجه این لرزش، بخش هایی از تصاویر محو می شوند که به کیفیت کلی کار لطمه می زنند. اگر این مشکل در تصاویر به وجود بیاید می توانید به سراغ نرم افزار قدرتمند فتوشاپ بیایید و با تکنیک هایی که در این ویدیو آموزشی خواهید دید، تا حد زیادی این مشکل را برطرف کنید. درباره فیلم ها هم می توانید از نرم افزارهای تدوین و ادیت ویدیو مانند پریمیر استفاده کنید.

یکی از روش هایی که برای حذف لرزش ثبت شده در تصویر استفاده می شود، استفاده از فیلترهای فتوشاپ است. فیلتر Shake Reduction در این موارد به کار شما می آید. در این آموزش خواهید دید که چگونه با استفاده از گزینه های موجود در این فیلتر مشکل تار بودن تصویر را حل می کنیم. برای استفاده از این تکنیک می توانید از هرکدام تصاویری که دچار مشکل تار بودن در اثر لرزش دوربین هستند استفاده کنید؛ اما تصویر استفاده شده در این ویدیوی آموزشی را هم می توانید از اینجا دانلود کنید.

بعضی از تصاویر ممکن است تا حدی لرزش یا تاری داشته باشند که صرفاً با یک فیلتر نتوان آن را از بین برد. در ادامه این آموزش ویدیویی خواهید دید که چطور با استفاده از فیلتر Smart sharpen می توانید تصاویرتان را به بهترین شکل اصلاح نمایید. شما را به دیدن ویدیوی این آموزش کاربردی دعوت می کنیم.

ویدیوی آموزش اصلاح تاری تصاویر در فتوشاپ

حتما بخوانید!  افکت خطوط متحرک دور سوژه در افترافکت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question