و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

ویژگی های واقعی یک فریلنسر درجه یک و موفق چیست ؟

سلام رفقا عرفان امانیان هستم و دوباره خدمت رسیدم با یک آموزش دیگر در زمینه فریلنسری . خب واقعیتش رو بخواهید بحث داغی نیست اما یک مبحث بسیار مهم برای همه ما فریلنسر ها این است که چطور موفق باشیم و ویژگی های واقعی یک فریلنسر و اینکه بتوانیم از آن کسب درآمد بکنیم.

اگر مطلب اول که در مورد راه کسب درآمد بوده را نخوندی اول اون رو بخون بعد بیا اینجا.

بعد شناخت علاقه و بازار و … که در موردش قبلا صحبت کردم . باید بدانیم که فریلنسر های موفق کار های خاص و فوق العاده انجام نمیدهند بلکه تنها چند ویژگی خوب و کاربردی دارند که هرکسی با کمی کار کردن رو خودش میتونه این ویژگی هارو به دست بیاره .

چگونه در فریلنسری پول دربیاوریم ویژگی های واقعی یک فریلنسر

قبل از شروع اثر مرکب را جدی بگیر! :

آقا اثر مرکب اصن چی هست ؟ خب اگه از اون دسته افراد کتاب خون باشی احتمالش زیاده که کتاب اثر مرکب رو خونده باشی .

اثر مرکب یه عادت بسیار خوب و کاربردیه و اون عادت چیزی نیست جز انجام کار ها به صورت روزانه و پیوسته .

یعنی چی ؟

یعنی اگر میخوای کتاب خون باشی باید هر روز کتاب بخونی.

  • اگر میخوای ورزشکار باشی باید هر روز ورزش کنی.
  • اگر میخوای چاق نباشی باید هر روز رژیم بگیری.
  • اگر میخوای تنی سالم داشته باشی باید هر روز به تغذیت اهمیت بدی.

اثر مرکب این طوری کار میکنه که اگر شما به صورت مستمر کاری را در دراز مدت انجام بدی اون موقع نتایج دیده خواهد شد . برای مثال اگر تو یک هفته بری بدن سازی اتفاقی میوفته ؟ یک ماه چطور ؟ دوماه چطور ؟.

نه هیچ اتفاقی نمیوفته تا اینکه یک سال یا دوسال به صورت مستمر ورزش کنی و در کنارش به تغذیت هم اهمیت بدی. اون موقع هستش که کم کم عضلات تو خودش رو نشون میده و این اصل در مورد هر چیزی صدق میکنه .

هیچ موفقیت و رویدادای یک روزه و یک شبه اتفاق نمیوفته مگر با استمرار استمرار استمرار.

چگونه یک فریلنسر موفق باشیم ؟ ویژگی های واقعی یک فریلنسر

خب نتیجه ؟

نتیجه این که اگر میخوای فریلنسری موفق باشی تو هر لول و سطحی که هستی باید هزینه و زمانی رو برای اموزش خودت و ارتقا سطح دانش و مهارتت کنار بزاری چه الان که تازه کاری چه ۱۰ سال یا ۲۰ سال دیگه و این یعنی استمرار

 رو پیشنویت ننوشته حرفه ای :

حالا که تداوم رو درک کردی و فهمیدی چقدر مهمه . باید این رو بدونی که رو پیشونی یک فریلنسر ننوشته که ” این فرد یک فریلنسر حرفه ای است لطفا به او کار بدهید ”

حتما بخوانید!  نکاتی درباره میکاپ صورت در فتوشاپ

اکی ؟ پس سریع دست به کار شو و یه بازه سه الی شش ماهه رو پایه کارت باش و نمونه کار های قوی برای خودت درست کن .

  • اگر یک موشن دیزاینر هستی چن نمونه کار فرض برای شرکت های بزرگ بزن
  • اگر تو ساخت تیزر طبلیغاتی یا تدوین کار میکنی چن تا تیزر سینمایی یا تبلیغاتی فرضی برای شرکت های بزرگ بزن

در هر رشته ی که تخصص داری فرض کن یک شرکت بزرگ بهت سفارش کار داده و براش کار رو به بهترین وجه ممکن بزن . چرا میگم شرکت بزرگ؟ چون افکار بزرگ ، نتایج بزرگ هم به همراه دارد.

فریلنسر های موفق چگونه رفتار میکنند ویژگی های واقعی یک فریلنسر

رفیق شو :

هی هی میدونم الان داری با خودت میگی ای بابا همه میگن رفیق شو ولی منظور من این نبود که با مشتریت رفیق شو نه اصلا. بلکه میگم با همکارت رفیق شو.

فریلنسر موفق دایره ارتباطاطش زیاده . یعنی کلی همکار و فریلنسر دیگر را می شناسد و با آن ها رفیق است . خب در حال حاظر بهترین گزینه برای ایجاد ارتباطات شبکه های مجازی مخصوصا اینستا می باشد .

ببین دوست من اینستاگرام جایی نیست که تو مشتری پیدا کنی . مشتری بیرونه که جلوتر برات توضیح میدم . اینستاگرام و امثال اون تنها برای ایجاد ارتباط و دو ستی است . هرچی قوی تر ، حرفه ای تر و دوست بیشتری داشته باشی در این شبکه ها بیشتر دیده می شوی.

قانون ساده نسبت ها :

قانون نسبت ها میگه تو هرچقدر بیشتر مشت بزنی احتمال قوی تر شدنت هم بیشتره . البته این قانون در همه زمنینه ها هست . تو هرچقدر بیشتر کار کنی و تمرین کنی طبیعتا حرفه ای تر هم میشی.

یعنی هرچی اقدام بیشتر نتیجه هم بیشتر

زندگی به عنوان یک فریلنسر چگونه است ؟ ویژگی های واقعی یک فریلنسر

خب که چی ؟

داستان سرایی که برات کردم با این هدف بود که گرفتن مشتری یا کار نیاز به جادوگری با ورد نداره فقط کافیه خودت و کسب و کارت رو به افراد بیشتری معرفی کنی . خب تو برنامه روزانت بنویس که من باید امروز به سه نفر کارت ویزیت بدم و کسب و کارم رو بهش معرفی بکنم.

به عنوان ویژگی های واقعی یک فریلنسر به همین راحتی تو در پایان ماه به ۹۰ نفر کارت رو معرفی کردی و اگر تنها ۱۰ درصد به تو سفارش کار بدن میشه ۹ نفر و اگر از هر نفر تنها ۵۰۰ هزار تومن بابت کارت بگیری میشه ماهی ۴.۵ میلیون.

پس پول درآوردن سخت نیست اقدام کردن و خارج شدن از دایره امن عادت هاست که سخته.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question