و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

کار با ماژول وب در لایت روم

یکی از ویژگی های جذاب نرم افزار لایت روم، قابلیت ایجاد گالری و به اشتراک گذاری آن در وب است. در این قسمت از سری ویدیوهای آموزشی رایگان خانه فتوشاپ، کار با ماژول وب در لایت روم را یاد می گیریم. دوستانی که با نرم افزار لایت روم آشنایی ندارند، می توانند از آموزش جامع لایت روم استفاده کنند و کار با یکی از جذاب ترین نرم افزارهای ادوبی در حوزه تصویر و عکاسی را شروع کنند.

ماژول وب در لایت روم به چه کاری می آید؟

نرم افزار لایت روم به شما این امکان را می دهد که تصاویر خام خود را از دوربین به طور مستقیم وارد این برنامه کرده و به صورت فوق العاده حرفه ای دسته بندی و ویرایش کنید. زمانی که با این برنامه آشنا می شوید، دنیایی تازه به روی شما باز می شود. عکاسان حرفه ای قبل از کار با لایت روم مشکلات زیادی در مرتب سازی و دسته بندی تصاویر و فتوشات های پروژه های خود دارند. همچنین گاهی کار کردن با فتوشاپ برای ادیت های تخصصی نور و رنگ و رتوش کمی پیچیده به نظر می رسد. لایت روم تمام نیازهای یک عکاس حرفه ای را برطرف می کند.

به غیر از قابلیت های جذاب این برنامه در بخش های library و Develop که عمده کار شما در این نرم افزار در این بخش ها خواهد بود، یک ماژول وب در لایت روم وجود دارد که امکانات فوق العاده ای در اختیار شما می گذارد. شما در این قسمت می توانید تمام تصاویر دلخواه خود را به صورت یک آلبوم عکس دیجیتال ایجاد کنید و به طور مستقیم در محیط وب منتشر نمایید. در ادامه ویدیوی آموزش این ماژول را با هم خواهیم دید.

اگر عکاس هستید و می خواهید در حوزه فتوادیت حرفه ای شروع به کار کنید، حتماً آموزش اصولی لایت روم را ببینید. این نرم افزار، ابزار تخصصی عکاسان برای ادیت و انتشار تصاویر است.

حتما بخوانید!  شروع طراحی با ادوبی ایکس دی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question