و حالا خانه فتوشاپ در ظاهری جدید! 30 هزار تومان اعتبار وفاداری به کیف پول همراهان خانه فتوشاپ واریز شد. همین حالا از اعتبار خود استفاده کنید
0

شارپ کردن تصاویر در لایت روم با استفاده از پنل details

یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمندی که شرکت ادوبی ارائه می دهد، نرم افزار لایت روم است. برنامه ای که برای عکاسان از ملزومات کار به حساب می آید. در کمپین #در_خانه_بمانیم این بار به سراغ آموزشی از برنامه لایت روم می رویم. برای آن دسته از عزیزانی که با فتوشاپ آشنایی دارند، گزینه ها و تا حدودی ابزارهای لایت روم را خواهند شناخت. اما چه از نظر کاربرد و چه از نظر کاربردی این نرم افزار با برنامه فتوشاپ تفاوت های اساسی دارد. در این قسمت از ویدیوهای آموزشی رایگان خانه فتوشاپ، نحوه شارپ کردن تصاویر در لایت روم را یاد می گیریم.

ویژگی بسیار خوب لایت روم در مقایسه با فتوشاپ شاید این باشد که شما را درگیر لایه ها و مراحل طولانی برای انجام یک عملیات مشابه قرار نمی دهد. یعنی پروسه ای که در این برنامه طی می کنید تا تصویر خود را به نتیجه دلخواه خود تغییر دهید، ساده تر و کمتر پیچیده است. البته که این برنامه قدرت فتوشاپ در ادیت تصاویر را هم در اختیار شما قرار نمی دهد. برای مثال شما نمی توانید یک فتومونتاژ یا یک پوستر کالیگرافی با این برنامه طراحی کنید! چرا که حوزه کاری این برنامه به کل متفاوت است.

در لایت روم تمرکز روی ادجاستمنت تصاویر و ویرایش هایی است که یک عکاس ممکن است به آن نیاز پیدا کند. علاوه بر آن امکانات جذاب دیگری دارد که برای عکاسان بسیار مفید خواهد بود. اگر علاقه مندید که کار با این برنامه را به صورت کامل و از پایه یاد بگیرید، پکیج آموزش اصولی لایت روم این خواسته شما را جوابگوست.

ویدیوی آموزش شارپ کردن تصاویر در لایت روم با استفاده از پنل details

در این ویدیو یاد می گیرید که چطور با پنل details لایت روم کار کنید. برای شارپ کردن تصاویر تکنیک های متفاوتی وجود دارد اما روشی که در این ویدیو یاد خواهید گرفت برای بیشتر تصاویر قابل استفاده است. تمامی پنل ها و ماژول هایی که در تصویر می بینید در پکیج آموزش اصولی لایت روم به طور کامل توضیح داده شده و همراه با پروژه هایی کاربردی استفاده عملی از آنها گفته شده است. در کمپین #در_خانه_بمانیم خانه فتوشاپ، می توانید این محصول آموزشی را با ۵۰ درصد تخفیف دریافت کنید!

حتما بخوانید!  آموزش کار کردن با اکشن در فتوشاپ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question